درباره اینترلنگوئج

زبان جدید، دنیای جدید

آکادمی زبان اینترلنگوئج در تیر ماه سال 1398 به منظور ایجاد فرصت برای یادگیری مهارت های اصلی زبان هایی همچون انگلیسی و کره ای به صورت مجازی آغاز به کار کرد. وب سایت اینترلنگوئج از نخستین ارائه دهندگان سیستم آموزش مجازی و برگذار کننده ی دوره های مختلف آموزشی به زبان های انگلیسی و کره ای تحت نظر کارشناسان ارشد رشته ی آموزش زبان های خارجی می باشد.

در طول سال های اخیر از سیستم آموزش مجازی به عنوان یکی از کاربردهای مهم فناوری اطلاعات یاد شده. در سیستم آموزشی مجازی محتوای آموزشی با استفاده از روش های الکترونیکی مانند فایل های صوتی، ویدیو، ارتباط اینترنتی و تلفنی و …  از طریق استفاده از شبکه ها و وبسایت های آموزشی صورت میگیرد. در آکادمی زبان اینترلنگوئج سعی بر آن شده تا علاوه بر برگذاری کلاس های مجازی و آنلاین که در آن استاد و دانشجویان بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس درس حضور پیدا کنند، زبان آموزان قادر به ثبت نام در دوره های آموزشی از پیش تهیه شده نیز باشند.

در اینترلنگوئج با هر سطح دانش زبان انگلیسی و در هر سنی و در فراخور هدفتان میتوانید به زبان های انگلیسی و کره ای تسلط پیدا کنید. متدهای آموزشی ما بسیار انعطاف پذیر می باشد به خصوص برای کسانی که در ساعات متغیر کار میکنند یا اشخاصی که شرایط حضور فیزیکی در کلاسها را ندارند و حتی دانشجویان و دانش آموزانی که به دلیل برنامه های از پیش تهیه شده ی دانشگاه و مدرسه برای یادگیری زبان ِ جدید با مشکل زمان بندی رو به رو هستند. آموزش الکترونیکی این امکان را فراهم میکند تا فراگیران در هر مکانی که در آن ها به اینترنت دسترسی دارند به امر یادگیری می پردازند. همچنین اجازه می دهد که در هر زمانی که خودشان راحت ترند مطالعه کنند. همه این ها نه تنها فرآیند یادگیری را برای افراد در مناطق مختلف ساده تر می کند بلکه آن ها را قادر می سازد تا آموزش های آنلاین را با کار یا تحصیلات دانشگاهی ترکیب کنند. علاوه بر این، به دانش آموزان این امکان را می دهد که زمان خود را به طور موثرتری سازماندهی کنند.

در آکادمی زبان اینترلنگوئج شما در هر زمان و مکانی میتوانید به مطالب درسی دسترسی داشته باشید. سرعت عرضه و تولید محتوا و برگذاری آزمون های تکمیلی هر دوره نسبت به کلاسهای سنتی و حضوری بیشتر و در عین حال هزینه ی کمتری را به همراه دارد. زبان آموزان با شرکت کلاسهای آنلاین اینترلنگوئج به صورت مشارکتی و همکارانه فرصت سنجش میزان درک مطلبشان از مطالب درسی را می سنجند و پی در پی از فرایند یادگیری خود مطلع می باشد. از طرف دیگر مهارت های سخنرانی خود را نیز همگام با سایر مهارت های اصلی زبان انگلیسی تقویت میکند. کلاسهای آنلاین و دوره های آموزشی همواره برای دانشجویان ضبط شده و برای مدت طولانی می تواند مورد استفادشان قرار گیرد و در صورت نیاز به راحتی تغییر کند.

علاوه بر شرکت در دوره های آنلاین و کلاسهای از پیش تعیین شده، شما قادر به دانلود به روزترین مقالات مرتبط با رشته ی زبان انگلیسی خواهید بود و همواره میتوانید از مطالب آموزشی مرتبط با مهارت های اصلی زبان انگلیسی و فرصت ِ طلایی شرکت در دوره های رایگان نیز بهره مند شوید. تیم مدرسان اینترلنگوئج با اعتقاد بر اینکه یادگیری هر زبان جدید دنیای جدیدی را کشف خواهید کرد با ارائه ی جدیدترین متد های آموزشی تمام تلاش خود را در زمینه ی آموزش اصولی و حرفه ای شما خواهد داشت و در تمامی مراحل آموزشی همراهیتان خواهد کرد.